Благотворительность


 

Благодійна акція - ЗАРАДИ ДІТЕЙ

На замовлення компанії “Гранд Імпорт” був створений Європейський новий пральний засіб для дитячих речей ТM “For my Family Baby”, який підходить для прання одягу людей з чутливою шкірою.

Піклуючись про своїх дітей, ми думаємо і про тих діток, які позбавленні батьківської опіки, турботи та любові. З цією метою нашою компанією був запущений соціальний проект «Благодійна акція заради дітей!»

Купуючи пральний порошок For my Family Baby, кожен робить добру справу і допомагає дитячому будинку у своїй області. З кожної пачки проданих пральних порошків For my Family Baby ми перерахуємо кошти на дитячі будинки у кожній області України, а саме 1,5 грн з пачки вагою 2 кг, 3 грн - 6 кг, 5 грн - 9 кг. Акція триватиме з 27 червня по 31 грудня 2017 року.

Соціальний проект «Благодійна акція - ЗАРАДИ ДІТЕЙ» - це наш перший проект всеукраїнського масштабу!

 

Давайте робити добро разом! Діти – це наше майбутнє!

 

 З переліком дитячих будинків Ви можете ознайомитись за посиланням "Заради дітей"

 

 

Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат

Благодійність приходить з розкритими долонями, її призначення - віддавати.

Перл Бак

 

27 червня 2017 року компанія «Гранд Імпорт» запустила всеукраїнський соціальний проект «Благодійна акція заради дітей!». Суть проекту полягає в тому, що з кожної покупки прального порошку For my Family Baby частина грошей акумулюється для закупівлі в дитячі будинки необхідних товарів повсякденного вжитку.

 

Перший транш вже реалізований. 28 серпня 2017р. співробітниками компанії «Гранд Імпорт» були завезені 120 постільних комплекта (підковдри, простирадла, напірники) на суму 15200,00 грн. в Староприлуцьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.

 

 

Акція триватиме по 31 грудня 2017 року і її успіх залежить від кожного з нас.

 

Творіть добро!